fbpx

Prowadzimy usługi z zakresu szybkiej i skutecznej weryfikacji oraz windykacji kontrahentów. Pracuj tylko z wypłacalnymi firmami.

  • +48 22 266 24 88 Zadzwoń teraz
  • info@eurodebt.eu Napisz do nas

Wiedza

Home Wiedza

Nie. Warunki korzystania z aplikacji skonstruowaliśmy w taki sposób aby każdy mógł korzystać z niej bez obaw o jakiekolwiek opłaty związane z rezygnacją z usługi. Dlatego opłaty za używanie aplikacji podzieliliśmy na dwa rodzaje: "Prepaid" oraz "Postpaid". Płatność typu "Prepaid" nie wymaga podpisania umowy. Faktura Vat wystawiana jest natychmiast po dokonaniu płatności. Konto nie traci ważności, a zasilenie jest ważne bezterminowo. Płatność typu "Postpaid" wymaga podpisania umowy na czas nieokreślony, bez terminu wypowiedzenia oraz bez żadnych opłat w razie rezygnacji. Faktura w takim trybie wystawiana jest raz w miesiącu, a Twoja stawka zależy od ilości weryfikacji wysłanych w danym okresie rozliczeniowym. 

Nie. Rejestrując konto w aplikacji "Eurodebt.eu" utworzony zostaje tak zwany "administrator" dla danej firmy. Na takim koncie właściciel lub inna osoba zarządzająca kontem, może bez żadnego limitu tworzyć konta dla wszystkich pracowników. Istnieją natomiast pewne restrykcje, i np. płatności za weryfikację lub rejestrowanie nowych użytkowników możliwe jest tylko z konta "administratora".

Maksymalny okres oczekiwania na raport z informacjami o firmie to 30 minut. Jednak staramy się aby weryfikacje trwały w jak najkrótszym możliwym czasie, często jest to nawet kilka sekund.

Na dzień dzisiejszy pewność otrzymania raportu weryfikacji firmy jest utrzymywana od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 18:00. Wiemy że transakcje z klientami dokonywane są również w późniejszych godzinach i staramy się aby usługa weryfikacji dostępna była w jak największym okresie czasowym. Dlatego jest również możliwość dokonywania zapytań o weryfikacje firm 7 dni w tygodniu, w godzinach od 18:00 do 7:00 , nie dajemy natomiast gwarancji odpowiedzi w tych godzinach.

nie wahaj się zapytać
Jakieś inne pytania?