fbpx

Prowadzimy usługi z zakresu szybkiej i skutecznej weryfikacji oraz windykacji kontrahentów. Pracuj tylko z wypłacalnymi firmami.

  • +48 22 266 24 88 Zadzwoń teraz
  • info@eurodebt.eu Napisz do nas

O Nas

Home O Nas
O nas

Czym się zajmujemy

Jesteśmy firmą świadczącą usługi weryfikacji firm przy pomocy stworzonej przez nas innowacyjnej aplikacji, mającej na celu wyeliminowanie nieuczciwych kontrahentów. Wspieramy firmy w minimalizowaniu ryzyka oraz wzmacniamy ich zdolności decyzyjne, co w efekcie końcowym przekłada się na zwiększenie ich sprzedaży i przychodów. Nasza aplikacja daje możliwość sprawdzenia firm w 70 krajach i ponad 20 sektorach

Nasza misja

Naszym celem jest przekazanie rzetelnych informacji o sprawdzanej firmie w formie raportu zawierającego ocenę ryzyka współpracy oraz dane finansowe firmy, co w efekcie końcowym ma zabezpieczyć Państwa przyszłe transakcje.

Uważamy, że w dzisiejszych czasach jest to niezbędne narzędzie, które może uchronić Państwa firmę przed kłopotami finansowymi lub też dużymi kosztami związanymi z windykacją, która niestety często nie przynosi oczekiwanych rezultatów bo dłużnik jest niewypłacalny.