fbpx

Prowadzimy usługi z zakresu szybkiej i skutecznej weryfikacji oraz windykacji kontrahentów. Pracuj tylko z wypłacalnymi firmami.

Partnerstwo

Home Partnerstwo

Kancelaria Prawna Kornacki

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, współpracujemy z kancelarią prawną „Kornacki”. Posiadamy bogate doświadczenie, zdobyte dzięki długoletniej aktywności w obszarze pomocy prawnej.  Dokładamy wszelkich starań, aby udzielać wsparcia prawnego najwyższej jakości. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie kompleksowej obsługi prawnej dużych i średnich podmiotów gospodarczych.

Celem naszego zespołu jest świadczenie profesjonalnej pomocy w weryfikacji przyszłych i teraźniejszych klientów oraz pomocy prawnej zgodnie z najlepszą wiedzą i sztuką prawniczą, a także europejskimi standardami zarówno w transporcie jak i w innych branżach

Jeden zespół - Wiele rozwiązań

Chcąc zapewnić kompleksową obsługę prawną, prowadzimy również stałą współpracę z kilkoma zagranicznymi prawnikami i adwokatami w ramach Unii Europejskiej. Taka współpraca owocuje sprawnym podejmowaniem transgranicznych czynności, a przede wszystkim sukcesami i zadowoleniem naszych Klientów.